grand hyatt istanbul düğün ve toplantı ballroom
Rezervasyon

Toplantı Salonları

Toplantı Salonları

Kongre Vadisinin merkezinde yer alan Grand Hyatt Istanbul, misafirlerine işletmelere özel hizmetler de sunmaktadır. Son derece uyarlanabilir toplantı ve konferans odaları ve sunduğu teknolojik imkanlar, Grand Hyatt Istanbul'u işletmeler için ideal hale getirmektedir. Grand Hyatt Istanbul, toplam 1507 metrekarelik etkinlik alanı, 13 toplantı salonu ve bir balo salonu içermektedir.

Büyük Balo Salonunun dışındaki 288 metrekarelik etkinlik öncesi alanı, konferans kayıtları, kahve molaları, resepsiyonlar ve sergiler için alan kazandırırken, tüm toplantı salonları kolay ulaşım amacı ile doğrudan caddeden ulaşılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Tüm toplantı salonları, ekran, projektörler, sunum ekranı, yazı tahtası, sunum projektörü, barkovizyon, ses sistemi, kablosuz mikrofon, DVD ve VCR oynatıcı, televizyon, faks makinesi, klima ve aydınlatma sistemi gibi ekipmanlar bulunduran "Kolay Toplantı Ünitesi" ile donatılmıştır. Tüm bu sistemler tek bir kumanda ile yönetilebilir. Bu imkanlara ek olarak otelde ayrı bir showroom, Toplantı Konsiyerji ve İş Merkezi bulunmaktadır

The Mansion, kişiye özel uyarlanmış ve sadece misafirlerine özel hizmet sunan yapısı ile, ev konforunda toplantılar düzenleyebilme imkanı sunmaktadır. Mansion’da bulunan altı gün ışığı alan toplantı odası, iki ev tarzında yemek salonu, Mutfak ve Veranda adı verilen özel salonları ile kokteyller ve özel etkinlikleriniz için idealdir. Köşk, sunduğu en son teknoloji imkanları ile 10 ile 160 misafir arasında değişen kişi sayısı için oturma düzenli partilere ev sahibi yapabilme imkanı sayesinde, kokteyl resepsiyonları için idealdir. Mansion Salonu, sıcak ve soğuk içecekler sunan rahat bir bara sahiptir.

Grand Balo Salonu

320 kişilik davetleriniz için bir gala yemeği düzenleyebilir veya bu mükemmel alanda 500 kişilik önemli bir iş konferansına ev sahipliği yapabilirsiniz. Bu 395 metrekarelik alan tek bir oda olarak veya ses geçirmez iki bölüm halinde ayırılarak kullanılabilir. Ek olarak, bitişiğinde bulunan fuaye alanını etkinlik öncesi alanı veya sergi bölümü olarak kullanabilirsiniz.

Troy

Bu zarif, 110 metrekarelik salon, 4.1 metre tavan yüksekliği ile büyük gösterimler için idealdir. Troy salonu, resmi bir yemek için 80 kişiye, toplantılar için 38 katılımcıya kadar ev sahipliği yapabilir. Etkinliğiniz sırasında vestiyer, entegre yazı tahtası, görsel-işitsel ekipmanlar, ses sistemi, projeksiyon cihazı, kablosuz mikrofon ve çok daha fazlasından faydalanabilirsiniz.

Ephesus/Bizans

Bu göz kamaştırıcı 120 metrekarelik alanda tiyatro tarzı oturma düzeni ile 130 misafire ev sahipliği yapabilir veya 100 katılımcı ile bir ödül resepsiyonu düzenleyebilirsiniz. Alanın tamamını kullanabilir veya daha samimi bir ortam için alanı iki bölüme ayırabilirsiniz. Bu odada sahne arkası bölümü, vestiyer, entegre yazı tahtası, projeksiyon perdesi, televizyon, telefon çıkışları ve ışık düzenleyiciler bulunmaktadır.

Smyrna

Vestiyer, entegre yazı tahtası, projeksiyon perdesi, ışık kısıcılar ve daha fazlasına sahip olan 64 metrekarelik bu alanda bir sonraki etkinliğinizi planlayabilirsiniz. U biçimli oturma düzeni ile 22 katılımcıya bir etkinlik düzenleyebilir veya 60 kişilik tiyatro tarzı oturma düzenini tercih edebilirsiniz.

Tyana Boardroom

49 m2'lik Tyana Boardroom 12 kişiye kadar toplantılarda sabit toplantı masası ile üst düzey toplantılara ev sahipliği yapmaktadır.

Assos

Otelimizin lobi katında bulunan bu 46 metrekarelik toplantı odası, 15 kişiye kadar hizmet vermeye uygundur. Bu samimi alan ayrıca bir vestiyer, entegre projektör ve LCD ekranlar, ışık kısıcılar ve daha fazlasını içermektedir.

TYANA

Mezzanine'in alt katında yer alan Tyana salonları, iki adet yanyana toplantı salonu, kendine ait bir fuaye ve mutfak ve bir boardroom'dan oluşmaktadır. Bu salonlar diğer salonlardan ayrı bir katta, özel toplantılar için idealdir. Tyana 1 Salonu 150 m2, Tyana 2 Salonu 120 m2'dir.

Toplantı Salon Genişlikleri

Kapasite Tablosu

Hyatt Corporation