grand hyatt istanbul mansion salonları
Rezervasyon

The Mansion Salonları

The Mansion Salonları

Grand Hyatt Istanbul'un alternatif toplantı mekanı 'The Mansion' sadece iş toplantıları için değil, tüm sosyal organizasyonlar için ideal bir buluşma noktası olarak tasarlanmıştır. The Mansion Taksim Gezi Parkı'na bakan, otelden bağımsız, özel girişiyle klasik otel toplantı salonlarından farklılaşmaktadır. Her biri gün ışığı alan, yüksek tavanlı, üstün teknoloji ile donatılmış farklı büyüklüklerdeki 6 adet toplantı salonundan oluşan 'The Mansion''ın en büyük salonu olan 'Dining Room', arzu edilirse bölünerek iki ayrı salon olarak da kullanılabilmektedir. Ön bölümünde Grand Hyatt İstanbul'un bahçesine açılan, kendisine özel verandası bulunan 'Dining Room''un girişindeki 'The Kitchen' mekana özgü bağımsız bir fuaye alanı olarak da tercih edilebilmektedir.

Dınıng 1&2

86.3 m2'lik ve rezidans sitilinde bir atmosfere sahip olan Dining Room I, 75 kişilik kokteyl veya 54 kişilik tiyatro düzeni gibi farklı düzenlerdeki organizasyonlarda kullanılabilir. 73 m2'lik ve rezidans sitilinde bir atmosfere sahip olan Dining Room II, 86 kişilik kokteyl veya 63 kişilik tiyatro düzeni için uygundur.

Birleştirilerek kullanılabilinen Dining Room I + Dining Room II, farklı düzenlerde ve maksimum 160 kişilik organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Dining Room I ve II girişindeki The Kitchen ise tercihe göre mekana özgü bağımsız bir fuaye alanı olarak da kullanılabiliyor.

Detayları göster

The Study

60.6 m2'lik salonda, 10 kişilik özel toplantılar için sabit bir toplantı masası bulunmaktadır. Oturma bölümü dahil toplam 21 kişiye hizmet verilebilir.

The Lıvıng Room

Oturma Odası, rahat toplantılarınız için 62.7 metrekare alan sunar, 16 kişilik sabit bir masası bulunan salon 24 konuğa kadar ağırlayabilir.

THE BOARDROOM

10 katılımcıya kadar olan yönetim toplantılarınız için ideal olan bu 49.9 metrekarelik alanı kullanabilirsiniz.

the salon

Bu 40 metrekarelik alanda düzenleyeceğiniz bir kokteyl partisi ile misafirlerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Birleştirilerek kullanılabilinen The Living Room ve The Salon'da 20 kişilik kokteyl ve 16 kişilik sabit masa düzeni organizasyonlarınız için idealdir.

Hyatt Corporation