grand hyatt istanbul havuz düğün
Rezervasyon

Düğünler

Düğünler

Grand Hyatt İstanbul'da rüya gibi bir düğününüz olsun. Otelimiz, romantik açık-kapalı evlilik salonları, lezzetli catering menüleri ve muhteşem misafir konaklama imkanlarına sahiptir. Evlilik paketimiz, düğün pastasından davetli kartlarına ve muhteşem balayı odasına kadar, bu özel gününüze uygun olarak her şeyi sizin yerinize halleder. Grand Hyatt Istanbul, misafirliğinizi hiç unutamayacağınız bir gün haline getirecek.


Grand Hyatt Istanbul'daki özel gününüzü planlamak hakkında daha fazla bilgi almak için +90 212 368 1206 numaralı telefondan ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Düğün Menü

Hyatt Balayı Teklifi

Düğün rezervasyonunuzu Grand Hyatt Istanbul’da yaptırın, World of Hyatt ayrıcalığıyla kampanyaya katılan Hyatt otel ve resortlarında ücretsiz balayı gecelemesi kazanın!

Ücretsiz balayı için kontrat aşamasında HMOON teklif kodunu belirtmeniz ve minimum harcama tutarını geçmeniz yeterlidir, kazanılacak puanlar düğün sonrası hesabınıza yüklenecektir.

  • $10,000 USD değerindeki toplam düğün harcaması = 60,000 World of Hyatt Bonus Puanı (Kampanyaya katılan Hyatt otel ve restorlarında minimum 2 gece ücretsiz konaklama)
  • $20,000 USD değerindeki toplam düğün harcaması = 90,000 World of Hyatt Bonus Puanı (Hyatt otel ve restorlarında minimum 3 gece ücretsiz konaklama)
  • $30,000 USD değerindeki toplam düğün harcaması = 120,000 World of Hyatt Bonus Puanı (Hyatt otel ve restorlarında minimum 4 gece ücretsiz konaklama)
  • $40,000 USD değerindeki toplam düğün harcaması = 150,000 World of Hyatt Bonus Puanı (Hyatt otel ve restorlarında minimum 5 gece ücretsiz konaklama)

Ücretsiz kullanılacak geceleme sayısı konaklamak istenen otelin puanına göre değişiklik göstermektedir. World of Hyatt Puanları hesabınıza yüklendiğinde, worldofhyatt.com üzerinden hesabınızla giriş yaparak ya da 800 30 HYATT numarasını arayarak rezervasyonunuz gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayın.

Detayları göster Ayrıntılı Bilgi

​BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN SİZİ ARAYALIM​

Online Düğün Teklifi
Englısh Sıte
Hyatt Corporation