grand hyatt istanbul dining toplantı odası

Toplantı & Etkinlikler

Grand Hyatt Istanbul'un her biri özel olarak dizayn edilmiş, etkileyici 19 toplantı odası, son teknoloji ürünü toplantı ekipmanları ile her türlü davet, organizasyon, toplantı ve düğün için esneklik sunar. İster şirket toplantıları, ister şık bir akşam yemeği, isterseniz aileniz ve sevdiklerinizle çok özel bir düğün seramonisi düzenleyin; Grand Hyatt Istanbul'un tecrübeli personeli beklentilerinizin üstünde servis verecek ve size tam anlamıyla çok özel bir tecrübe yaşatacak.

Kongre vadisinde yer alan Grand Hyatt Istanbul, sunduğu hizmetleri ile misafirlerinin iş ile ilgili her türlü ihtiyacını da karşılamaktadır. 1966 m2'lik toplantı alanında, 1 balo salonu da dahil olmak üzere, geniş fuaye alanları bulunan, kullanıma göre şekli ve ebadı değiştirilebilen 19 toplantı salonu, tüm toplantı salonlarında (Tyana II ve Bizans hariç) en modern teknik ekipman teknolojisine uygun olarak döşenmiş Easy Meet Unit görüntü ve ses paketi, kablosuz ve hızlı internet noktaları, her türlü sekreterya hizmetinin verildiği İş Merkezi ile modern dünyanın tüm kolaylıklarını sunar.

288 m2'lik fuaye, konferans veya kongrelerde kayıt alınması, kahve molaları, kokteyl ve sergilere olanak tanırken, direkt sokaktan giriş olanağı ile tüm toplantı salonlarına hizmet etmektedir


  • Grand Hyatt The Mansion

  • The Living Room

  • The Salon

  • The Kitchen

  • Dinning

  • The Boardroom

Toplantı Salon Genişlikleri

Kapasite Tablosu

Hyatt Corporation