Rezervasyon

Erken Rezervasyon İndirimi

Erken rezervasyon fırsat ile Grand Hyatt Istanbul otelinde 14 gün önceden rezervasyonunuzu yapın, %15 indirimli konaklama ayrıcalığını yaşayın.

Rezervasyonlar mevcudiyete tabidir ve World of Hyatt üyelerine özeledir. Eğer World of Hyatt üyeliğiniz yoksa internet üzerinden hızlıca üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

Konuk rezervasyon sırasında Erken Rezervasyon Fırsatı'nı talep etmelidir. Rezervasyon sırasında kredi kartıyla tam peşin ödeme gerekmektedir. Erken rezervasyonda değişiklik, düzeltme veya iptal durumu söz konusu değildir. Bu fırsat gruplar/toplantılar için geçerli değildir ve diğer promosyon fırsatlarıyla birleştirilemez. Ücret oda başına, gecelik olarak, hizmet ücretleri, vergiler ve diğer arızi giderler hariç uygulanır. Ücret standart oda tiplerine göre hesaplanmıştır. İlave konuklar ekstra otel ücretine tabi olabilir. Oda tipi değişikliklerinde ekstra ücret uygulanır. Sınırlı dayıda oda bu promosyona tabidir.

Promosyon kesintileri sezonluk veya özel etkinlik dönemlerinde uygulanabilir ve normal varış/ayrılış kısıtlamaları uygulanır. Hyatt bir bildirim olmadan herhangi bir zaman bu programı değiştirme veya iptal etme hakkına sahiptir. Hyatt Hotels & Resorts® Hyatt Hotels Corporation'ın iştirakleri ve grup şirketleri tarafından yönetilen, imtiyaz hakkı olan veya kiralık otelleri kapsar. Ticari markalar Hyatt®, Hyatt Hotels & Resorts®, Park Hyatt®, Andaz®, Grand Hyatt®, Hyatt Regency®, Hyatt Place®, Hyatt House®, Hyatt Zilara™, Hyatt Ziva™, World of Hyatt, ve ilgili markalar Hyatt Ortak Kuruluşlarıdır. © 2017 Hyatt Corporation. Tüm hakları saklıdır.

Rezervasyon
Hyatt Corporation