grand hyatt istanbul city activities
Rezervasyon

Aktiviteler

Aktiviteler

İstanbul, antik ve modern dünyanın kesişim noktasında yer almaktadır. Popüler Taksim Meydanının yanında bulunan Grand Hyatt Istanbul, sizleri İstanbul'un heyecan verici şehir merkezine yakınlığına davet ediyor. Kapalı Çarşı'da alışveriş yapabilir, Topkapı Sarayı'nı gezebilir veya Ayasofya Müzesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Nefes kesici mozaiklere hayran olabilir, Boğaz'da yemek yiyebilir, sonrasında Grand misafirlik deneyiminiz için geri dönebilirsiniz.Otel Aktiviteleri

Anne Çocuk Yogası

Grand Hyatt İstanbul, çocukları ile keyifli zaman geçirmek isteyen ebeveynleri, her cumartesi gerçekleşecek Anne Çocuk Yogası’na davet ediyor.

Anne Çocuk Yogası, yoganın odaklanmayı kolaylaştırıcı etkisi, fiziksel hareketlerin beden sağlığına ve sinir sistemine katkısı ile anne ve çocuğun hem kendileri hem de birbirleriyle ilgili farkındalıklarının gelişmesine yardımcı olurken, ebeveyn ve çocukların hayal kurup, ekip olma ruhunu da yaşayarak ilişkilerinin daha farklı bir boyuta taşınmasını amaçlıyor.

Ocak ayı itibari ile her cumartesi gerçekleşecek olan 3 yaş ve üstü çocukların katılabileceği eğitimde, anne ve çocuk 90 TL, ikinci çocuk fiyatı ise 25 TL olarak sunuluyor.

Detayları göster Satın Al

Limitsiz Yoga

Gaia Spa'da eğitmenler eşliğinde Yoga ile hem forma girmeye hem de şehir hayatının stresini atın!

Hafta içi hergün 18:30 – 19:30 saatleri arasında GithaYoga eğitmenleri tarafından, aylık 295 TL olan yoga sınıflarımız için hemen kaydınızı yaptırın… +90 212 368 1148
Detayları göster
Hyatt Corporation