grand hyatt istanbul city activities
Rezervasyon

Aktiviteler

Aktiviteler

İstanbul, antik ve modern dünyanın kesişim noktasında yer almaktadır. Popüler Taksim Meydanının yanında bulunan Grand Hyatt Istanbul, sizleri İstanbul'un heyecan verici şehir merkezine yakınlığına davet ediyor. Kapalı Çarşı'da alışveriş yapabilir, Topkapı Sarayı'nı gezebilir veya Ayasofya Müzesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Nefes kesici mozaiklere hayran olabilir, Boğaz'da yemek yiyebilir, sonrasında Grand misafirlik deneyiminiz için geri dönebilirsiniz.Otel Aktiviteleri

PICA Sergisi Mezzanine Lounge'da

Artpica işbirliği ile değerli heykel sanatçısı PICA’nın İlahi Aşk sergisini tüm sanatseverlerle Grand Hyatt Istanbul’un Mezzanine Lounge’ında buluşturuyor.

Sanat ve sanatçıya verdiği değer ile dünyadaki tüm otellerinde en özel sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan Hyatt otelleri, İstanbul’da da bu misyonunu sürdürmeye devam ediyor. Artpica işbirliği ile değerli heykel sanatçısı PICA’nın İlahi Aşk sergisini tüm sanatseverlerle Grand Hyatt Istanbul’un Mezzanine Lounge’ında buluşturuyor. Yolun ilk yarısına, milli takım kaptanlığına kadar ulaşan bir spor serüveni, yazarlık denemeleri ve müzik çalışmalarını sığdıran PICA, biri sanatçı, biri sporcu iki güzel cocuk annesi. Yolun ikinci yarısında heykel tutkusunun izinden gidiyor ve eserleri Miami’den Amsterdam’a, Tokyo’dan Capetown’a sanatseverlerin yanında yerini bulmaya devam ediyor. PICA ayrıca (Avrupa Birliği Engelli Çocuklar ve AKUT gibi) sosyal amaçlı kuruluşları desteklemek için düzenlenen etkinliklere de katılıyor.

Detayları göster
Hyatt Corporation