Customer ServiceTürkçe
Full Sites
Türk
English
Abbridged Sites
Deutsch (Verkürzt)
Español (Abreviado)
Français (Abrégé)
Português (Condensado)
Русский (Сокращенная версия)
日本語 (簡略版)
简体中文(精简版)
繁體中文 (精簡版)
한국어 (요약)
Close
 

Find Rooms & Rates

Check-in Date

Check-out Date


Adults
per room
Children
per room
Number
of rooms

Special Offer Code

Group/Corporate #

Rate Type

Need Help?

1Please note the Best Available Rate search does not include affiliation or senior rates.

Travel Packages
Hotel, Air & Car
Book all your travels
together and save.

Misafir odaları ve süitler ile başlayıp, geçtiğimiz yıllarda sürekli yenileme çalışmaları ve yatırımlar çerçevesinde, toplantı odaları, ortak kullanım alanları, sekizinci katta yer alan Grand Club™ ve en son olarak da Gaia Fitness Centre & Spa'nın hizmete girmesiyle Hyatt Regency Istanbul, 1 Aralık 2009 tarihinden itibaren Grand Hyatt Istanbul olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Grand Hyatt Istanbul’da 98 Grand King, 157 Grand Delüks (3 adet engelli misafir odası dahil), 71 Grand Club™, 12 tanesi mutfaklı olmak üzere 22 Grand Süit, 3 Grand Executive Süit, 1 Kral Dairesi ve 7 adet döşeli apartman dairesi ile toplam 360 adet misafir odası bulunmaktadır.

38 – 42 m2 arasında değişen Grand King (3 ve 4. katlar) ve Grand Delüks (5, 6 ve 7. katlar) odalarda havuz, şehir ve boğaz manzarası yer almaktadır. Tüm odalarda, klima, ayrı küvet ve yağmur duşu, elektronik kasa ve minibar, LCD televizyon, kablolu ve kablosuz Internet bağlantısı, çok hatlı, sesli mesaj ve telekonferans özelliği olan telefonlar ve iPOD® yerleştirme istasyonları bulunmaktadır. 80 m2 büyüklüğündeki Grand Süit odalar ayrı oturma alanı ve yatak odası, ücretsiz kablosuz Internet hizmeti, Grand Club™ Lounge’a erişim imkanı sağlamaktadır.

Grand Club™ odaların ve süitlerinin bulunduğu ve ayrı bir asansörle ulaşılan 8. katta, kişiselleştirilmiş ve ayrıcalıklı servis sunan Grand Club™ Lounge ve check-in / check-out hizmeti veren ayrı bir resepsiyon vardır. Tüm Grand Club™ odalarında ve süitlerde ücretsiz kablosuz Internet erişimi hizmeti verilmektedir. Grand Club™ Lounge, ayrıca, her sabah ücretsiz kontinental kahvaltı, her gün 07.00 – 23.00 arasında çay / kahve / meşrubat servisi ikramı ve her akşam da 18.00 – 20.00 arasında kokteyl ve kanape servisi sunar.