Customer ServiceTürkçe
Full Sites
Türk
English
Abbridged Sites
Deutsch (Verkürzt)
Español (Abreviado)
Français (Abrégé)
Português (Condensado)
Русский (Сокращенная версия)
日本語 (簡略版)
简体中文(精简版)
繁體中文 (精簡版)
한국어 (요약)
Close
 

TOPLANTI SALONLARI
Grand Hyatt Istanbul'un her biri özel olarak dizayn edilmiş, etkileyici 19 toplantı odası, son teknoloji ürünü toplantı ekipmanları ile her türlü davet, organizasyon, toplantı ve düğün için esneklik sunar. İster şirket toplantıları, ister şık bir akşam yemeği, isterseniz aileniz ve sevdiklerinizle çok özel bir düğün seramonisi düzenleyin; Grand Hyatt Istanbul'un tecrübeli personeli beklentilerinizin üstünde servis verecek ve size tam anlamıyla çok özel bir tecrübe yaşatacak.

Kongre vadisinde yer alan Grand Hyatt Istanbul, sunduğu hizmetleri ile misafirlerinin iş ile ilgili her türlü ihtiyacını da karşılamaktadır. 1966 m2'lik toplantı alanında, 1 balo salonu da dahil olmak üzere, geniş fuaye alanları bulunan, kullanıma göre şekli ve ebadı değiştirilebilen 19 toplantı salonu, tüm toplantı salonlarında (Tyana II ve Bizans hariç) en modern teknik ekipman teknolojisine uygun olarak döşenmiş Easy Meet Unit görüntü ve ses paketi, kablosuz ve hızlı internet noktaları, her türlü sekreterya hizmetinin verildiği İş Merkezi ile modern dünyanın tüm kolaylıklarını sunar.

288 m2'lik fuaye, konferans veya kongrelerde kayıt alınması, kahve molaları, kokteyl ve sergilere olanak tanırken, direkt sokaktan giriş olanağı ile tüm toplantı salonlarına hizmet etmektedir.

Grand Balo Salonu
Grand Balo Salonu 500 kişiye kadar konferans ve kongrelere ev sahipliği yapabilecek bir salondur. 395 m2 olan Grand Balo Salonu yemek düzeninde 340, tiyatro düzeninde 500 kişi kapasitesine sahiptir. Her iki bölümünün de ayrı girişleri olan 2 adet salona bölünebilmektedir. Salonda tüm odyovizüel ekipmanlar mevcuttur.

Efes/ Bizans
Gün ışığı alan 120 m2'lik salon, herbiri 60 m2'lik fuaye alanından 2 ayrı girişe sahip salona bölünebilmektedir.

Troy
110 m2'lik gün ışığı alan salonun kendine ait bir fuaye alanı ve girişi bulunmaktadır. Tavan yüksekliği diğer toplantı salonlarından daha yüksek olarak 4.1 metredir.

Smyrna
64 m2'lik bu toplantı odası, kare şekliyle 25 kişiye kadar olan toplantılar için idealdir. Smyrna, Grand Balo Salonu'nun yanındadır.

Assos Boardroom
46 m2'lik salonda, 12 kişilik küçük toplantılar için sabit bir toplantı masası bulunmaktadır.

Tüm toplantı salonları fuayenin etrafında toplanmıştır ve otel lobisine direk bağlantıları vardır.

İş Merkezi Boardroom
32 m2'lik salon 12 kişiye kadar toplantılara evsahipliği yapmaktadır.

Grand Club Boardroom 1-2
8. Katta bulunan iki adet özel salon, 15 kişiye kadar özel toplantılara ev sahipliği yapabilmektedir.

Tyana Toplantı Salonları
Mezzanine katında yer alan Tyana salonları, iki adet yanyana toplantı salonu, kendine ait bir fuaye ve mutfak ve bir boardroom'dan oluşmaktadır. Bu salonlar diğer salonlardan ayrı bir katta, özel toplantılar için idealdir. Tyana 1 Salonu 150 m2, Tyana 2 Salonu 120 m2'dir.

Tyana Boardroom
49 m2'lik Tyana Boardroom 12 kişiye kadar toplantılarda sabit toplantı masası ile üst düzey toplantılara ev sahipliği yapmaktadır.

Easy Meet Unit
Teknoloji duvarı:

  • Ekran
  • Barkovizyon
  • Ses sistemi
  • Kablosuz mikrofon
  • DVD ve VCR oynatıcı
  • Televizyon
  • Işık sistemi

Yukarıda belirtilen tüm sistemler tek bir kumandayla yönetilmektedir.

THE MANSION
Grand Hyatt Istanbul'un yeni toplantı mekanı 'The Mansion' sadece iş toplantıları için değil, tüm sosyal organizasyonlar için ideal bir buluşma noktası olarak tasarlanmıştır. The Mansion Taksim Gezi Parkı'na bakan, otelden bağımsız, özel girişiyle klasik otel toplantı salonlarından farklılaşmaktadır. Her biri gün ışığı alan, yüksek tavanlı, üstün teknoloji ile donatılmış farklı büyüklüklerdeki 6 adet toplantı salonundan oluşan 'The Mansion''ın en büyük salonu olan 'Dining Room', arzu edilirse bölünerek iki ayrı salon olarak da kullanılabilmektedir. Ön bölümünde Grand Hyatt İstanbul'un bahçesine açılan, kendisine özel verandası bulunan 'Dining Room''un girişindeki 'The Kitchen' mekana özgü bağımsız bir fuaye alanı olarak da tercih edilebilmektedir.

The Boardroom
50.1 m2'lik salonda, 12 kişilik özel toplantılar için sabit bir toplantı masası bulunmaktadır.

The Study
60.6 m2'lik salonda, 10 kişilik özel toplantılar için sabit bir toplantı masası bulunmaktadır.

The Living Room
58.3 m2'lik salonda, 16 kişilik özel toplantılar için sabit bir toplantı masası bulunmaktadır.

The Salon
40 m2'lik salon, kokteyl düzeninde 20 kişilik organizasyonlar için idealdir.

The Living Room + The Salon
Birleştirilerek kullanılabilinen The Living Room ve The Salon'da 20 kişilik kokteyl ve 16 kişilik sabit masa düzeni organizasyonlarınız için idealdir.

Dining Room I
86.3 m2'lik ve rezidans sitilinde bir atmosfere sahip olan Dining Room I, 75 kişilik kokteyl veya 54 kişilik tiyatro düzeni gibi farklı düzenlerdeki organizasyonlarda kullanılabilir. Dining Room I girişindeki The Kitchen ise tercihe göre mekana özgü bağımsız bir fuaye alanı olarak da kullanılabiliyor.

Dining Room II
73 m2'lik ve rezidans sitilinde bir atmosfere sahip olan Dining Room II, 86 kişilik kokteyl veya 63 kişilik tiyatro düzeni gibi farklı düzenlerdeki organizasyonlarda kullanılabilir. Dining Room II girişindeki The Kitchen ise tercihe göre mekana özgü bağımsız bir fuaye alanı olarak da kullanılabiliyor.

Dining Room I + Dining Room II
Birleştirilerek kullanılabilinen Dining Room I + Dining Room II, farklı düzenlerde ve maksimum 160 kişilik organizasyonlarda hizmet vermektedir. Dining Room I ve II girişindeki The Kitchen ise tercihe göre mekana özgü bağımsız bir fuaye alanı olarak da kullanılabiliyor.

DÜĞÜNLER
Hayalinizdeki düğün için Grand Hyatt Istanbul'un yemyeşil bahçesinde yer alan havuz başı veya sütunsuz olma özelliği ile öne çıkan balo salonu sizleri bekliyor.

Tercihinize göre set menü veya kokteyl prolonje menüleri arasından seçim yapabilirsiniz. Misafirleriniz için ücretsiz vestiyerimiz de hizmetinizdedir.

Detaylı bilgi almak için Ziyafet Satış Departmanımızla bağlantıya geçebilirsiniz: +90 212 368 1205