Customer ServiceTürkçe
Full Sites
Türk
English
Abbridged Sites
Deutsch (Verkürzt)
Español (Abreviado)
Français (Abrégé)
Português (Condensado)
Русский (Сокращенная версия)
日本語 (簡略版)
简体中文(精简版)
繁體中文 (精簡版)
한국어 (요약)
Close
 

GRAND HYATT İSTANBUL’DA UNUTULMAZ BİR YILBAŞI
Grand Hyatt istanbul hem noel gecesi hem de 2018 yılbaşı için hazırladığı özel programlar ile misafirlerini bekliyor.

Noel Yemeği
24 Aralık Pazar gecesi gerçekleşecek noel yemeğinde leziz hindinin de olduğu akşam yemeğinin keyfinin aile ve arkadaşlarınızla Grand Hyatt Istanbul 34 Restaurant’ta çıkarın. 25 Aralık Pazartesi günü öğlen ve akşam da devam edecek olan ziyafet kişi başı 218 TL

Yılbaşı Gala Yemeği ve eğlencesi

Gas Brothers ve Utku Yurttaş’ın yılbaşı yemeği süresince jazz, piano ve 70’lerden günümüze popüler müziklerin çalacağı gece, Dining salonunda Gas Brothers’ın performans sergileyeceği, perküsyon show’unda dahil olduğu after party ile devam edecek. Sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek after party, yılbaşı ücretine dahil.

34 Restoran'da, 31 Aralık Pazar günü saat 20:00’de başlayan ve gece yarısı 02:00’ye kadar sürecek olan yılbaşı gala yemeğinin kişi başı fiyatı alkolsüz 518 TL, lokal alkollü içecekler dahil fiyatı ise 618 TL. Minik misafirler için de kişi başı fiyat 318 TL.

Keyifli geçen yılbaşı gecesinin ardından 1 Ocak Pazartesi günü saat 12.00-16:00 arasında 34 Restoran’daki brunch’ta arkadaşlarınızla, ailenizle, sevdiklerinizle yeni yılın ilk gününü kişi başı fiyatı 218 TL olan brunch ile keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 368 1178 veya restaurant34@hyatt.com

HYATT VE UBER İLE BU KIŞ İSTANBUL’U KEŞFEDİN

İstanbul’daki Hyatt otelleri bu kış, "Places You Can Explore" promosyonu ile yüzde 25’e varan konaklama indirimleri sunuyor. Bu promosyon dahilinde, ilk Uber yolculuğunu yapan misafirlerine 25 TL’ye kadar ücretsiz kullanım hakkı sunuyor.

İstanbul’da bulunan Hyatt otellerinde 15 Kasım – 15 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak, yüzde 25’e varan konaklama indirimleri sunan "Places You Can Explore" promosyonu ile kış sezonunda misafirlerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.

İstanbul'u Uber ile keşfedin!

"Places You Can Explore" promosyonu kapsamında Uber ile işbirliği gerçekleştiren İstanbul'daki Hyatt otelleri, 15 Kasım – 15 Ocak tarihleri arasında misafirlerine indirimli yolculuk imkanı sunuyor. Hyatt otellerinden alınan promosyon kodu ile Uber’e kaydolan misafirler, ilk uUberXL yolculuklarını 25TL’ye kadar ücretsiz yapma şansına erişecekler.

Yolculuk ücretine, promosyon tutarınınindirimi uygulanmasık için, yolculuğunuzdan önce promosyon kodunu girdiğinizden emin olungirin.

Uber uygulamasına promosyon kodu nasıl eklenir?Promosyon kodunu girmek için şu adımları izleyin:

1. Uygulama menüsünden "Ödeme" öğesini seçin.
2. Ekranı aşağıya kaydırın ve Promosyonlar'a gelin.
3. Promosyon/Hediye Kodu Ekle seçeneğine dokunun.
4. Promosyon kodunu girin ve ardından EKLE'ye basındokunun.
5. Promosyon tutarı yolculuk ücretinize otomatik olarak uygulanacaktır. Bir araç çağırın ve hem kaliteli hem de hesaplı bir yolculuğun keyfini çıkarın.