Customer ServiceTürkçe
Full Sites
Türk
English
Abbridged Sites
Deutsch (Verkürzt)
Español (Abreviado)
Français (Abrégé)
Português (Condensado)
Русский (Сокращенная версия)
日本語 (簡略版)
简体中文(精简版)
繁體中文 (精簡版)
한국어 (요약)
Close
 

YENİ YILA GRAND HYATT ISTANBUL’UN MUHTEŞEM ATMOSFERİNDE ADIM ATIN

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt Istanbul, yeni yıl kutlamalarına özel olarak oluşturduğu birbirinden özel organizasyonlarla misafirlerinin kusursuz zaman geçirmelerine yardımcı oluyor.

İstanbul’un en hareketli noktalarından Taksim’de konumlanan Grand Hyatt İstanbul, 2015’i keyifle uğurlarken 2016’nın ilk saatlerini unutulmaz kılacak programlarla misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Yeni yıl organizasyonlarına Christmas yemeği ile başlayan Grand Hyatt İstanbul’un misafirleri, lezzetli menüsüyle tüm dikkatleri üzerine toplayan 34 Restoran’da 24 ve 25 Aralık’ta set menüyle Christmas akşam yemeğinin, 25 Aralık’ta saat 12.00-16.00 arasında ise Christmas brunch’ın tadını çıkarabiliyor.

Yeni yıla has lezzet: Hindi

Yeni yıla özel lezzet hindi, her sene olduğu gibi bu yıl da Grand Hyatt İstanbul’da satışa sunuluyor. Fırında kızartılmış hindinin yanında kestane ve adaçayı, yabanmersini ve demi-glace sos; fırında patates ve balkabağı, akçaağaç şurubu ve glaze brüksel lahanasından oluşan menü, yeni yıl sofralarına lezzet katıyor.

Yılbaşı Konaklama Paketi

Grand Hyatt Istanbul’un konforlu ve modern odalarında ister aileniz ile ister romantic bir Yılbaşı akşamı geçirmek için özel fiyatlı konaklama paketinden 15 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında rezervasyonunuzu hemen yapın;

Dahil olan hizmetler;
Grand Kİng odada bir gece konaklama
Grand Deluze odaya ücretsiz upgrade
34 Restoran’da iki kişilik Yılbaşı Yemeği
34 Restoran’da açık büfe kahvaltı

Detaylı bilgi ve rezervasyon için; +90 212 368 1234 veya istanbul.grand@hyatt.com Mutlu Yıllar...