Customer ServiceTürkçe
Full Sites
Türk
English
Abbridged Sites
Deutsch (Verkürzt)
Español (Abreviado)
Français (Abrégé)
Português (Condensado)
Русский (Сокращенная версия)
日本語 (簡略版)
简体中文(精简版)
繁體中文 (精簡版)
한국어 (요약)
Close
 

GRAND HYATT ISTANBUL'DA RAMAZAN AYI 34 RESTORAN'DA RAMAZAN LEZZETLERİ

Akdeniz ve Türk mutfağı temel alınarak hazırlanan eşsiz tatlarıyla ve kişiye özel servis anlayışında farklılık yaratan 34, iftar yemeklerini ayrıcalıklı bir lezzet yolculuğuna dönüştürüyor. Sevdikleriyle unutulmaz bir Ramazan deneyimi yaşamak isteyenler, 162 kişilik restoranın ferah atmosferinde, şehrin ortasına gizlenmiş bahçesinde ya da 10 kişilik özel bölümünde konuklarını ağırlayabilir ve iftardan sonra Gazebo’da nargile keyfi yaşayarak gecelerini taçlandırabilir.

Restoran anlayışına farklı bir boyut getiren 34’te “Chef’s Table”, “Fırın ve Izgara”, “Şarküteri ve Peynir”, “Pastry Kitchen”,“Bakery” olmak üzere beş ayrı konsept bir arada sunuluyor. Modern mimarisi ve sıcak dekorasyonu ile ilk andan itibaren misafirlerini Akdeniz sıcaklığı ile buluşturan 34’te dünya çapındaki şeflerin misafirlerin önünde hazırladığı yemekler, adeta interaktif bir şova dönüşüyor. Çağdaş sanatçıların imzasını taşıyan sanat eserleri ile renklenen 34, profesyonel ekibi ile her gün 06:30 – 23:00 saatleri arası hizmet veriyor.

Ramazan boyunca sunulacak kişi başı 125 TL olan açık büfe iftarda, Osmanlı şerbetleri, meyve suları, alkolsüz içecekler, çay ve kahve ücretsiz olarak ikram ediliyor. Iftar, 0-6 yaş arası çocuklar için ücretsiz, 6-12 yaş arasındaki çocuklar için %50 indirimlidir.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için; +90 212 368 1234 veya istanbul.grand@hyatt.com Mutlu Yıllar...